Szkoły Policealne, Kursy i Szkolenia - zadzwoń 22 678 60 56

Kursy fryzjerskie Warszawa Darmowe Szkoły Policealne Warszawa Szkoła Policealna

O nas

Z czym kojarzy się słowo „zacisze”? Z bezpieczeństwem, wygodą, łagodnością, zaufaniem, przytulnością, spokojem. I taka jest nasza szkoła:

- bezpieczna dla słuchacza,

- wygodna zarówno pod względem wyposażenia, jak i usytuowania,

- z łagodnymi ale jednocześnie stanowczymi wykładowcami,

-  biorąc pod uwagę profesjonalizm wykładowców, ich troskę o słuchacza i dbałość o przekazanie mu maksimum wiedzy w najbardziej przystępny sposób, godna zaufania w najwyższym stopniu,

- dzięki stworzonej przez wykładowców i pracowników szkoły życzliwej atmosferze, przytulna jak przysłowiowe „domowe zacisze”,

- spokojna, czyli funkcjonująca bezbłędnie w sposób fachowy i nieuciążliwy.

W jednym słowie nie można jednak zawrzeć wszystkich pozytywnych cech naszej szkoły. Nie można nie wspomnieć również o tym, że:

1. CK ZACISZE jest jedyną tego typu szkołą w prawobrzeżnej Warszawie.  Dlaczego takie dzielnice jak Praga, Bródno czy Targówek oraz sąsiadujące z nimi podwarszawskie miejscowości mają być upośledzone pod tym względem? Dlaczego chętni do poszerzania wiedzy i podwyższania swych kwalifikacji z tych terenów muszą tracić wiele czasu na dojazd do podobnych szkół w odległych dzielnicach Warszawy, zamiast czas ten poświęcić na naukę w pobliskiej szkole? Wypełniamy tę niszę, działając dla dobra i rozwoju gmin i jej mieszkańców z prawobrzeżnej Warszawy i jej okolic.

2. CK ZACISZE oferuje bardzo bogaty tematycznie program nauczania, obejmujący wiele różnych kierunków i specjalizacji (sprawdź)

Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy również w stanie rozszerzać nasz program nauczania o kolejne kierunki. Nie oznacza to, że zajmujemy się przysłowiowym „mydłem i powidłem”. Zarówno aktualne, jak i potencjalne nowe kierunki obsługiwane są i będą na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o wykładowców i niezbędne pomoce naukowe.

3. CK ZACISZE to nie tylko szkoła, to prężnie działająca firma, której nadrzędnym celem jest dobro słuchacza, czyli takie przygotowanie go do zawodu, aby to nie on szukał pracy, lecz by pracodawcy zabiegali o niego wiedząc, której szkoły jest absolwentem. Będzie to możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze wykładowców, którzy zdobywali już doświadczenie na niejednej uczelni i w niejednej szkole. Mając do dyspozycji różnorakie pomoce naukowe i stosując niekonwencjonalne, ciekawe metody nauczania, sprawią oni, że nikt nie będzie żałował decyzji zapisania się w poczet słuchaczy naszej szkoły.

 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !


ZAPISZ SIĘ ONLINE
Egzaminy czeladnicze i mistrzowskie w zawodzie Fryzjer Szkoła przyjazna rodzicom Centrum Kształcenia Zacisze Lidia Dąbrowa Warszawa

Centrum Kształcenia ZACISZE
ul. Radzymińska 242
03-674 Warszawa

tel./fax.: 22 678 60 56

e-mail: sekretariat@ckzacisze.edu.pl
www:

NR KONTA:
94 1950 0001 2006 0339 2964 0002

profil Facebook