Szkoły Policealne, Kursy i Szkolenia - zadzwoń 22 678 60 56

Bezpłatne kierunki tytuł technika Bezpłatne kierunki tytuł technika Darmowe Szkoły Policealne Warszawa Liceum Ogólnokształcące - zapisz się ONLINE Szkoła Policealna Kursy Fryzjerskie Warszawa

Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Na kierunku Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy nauczymy Cię, jak prawidłowo dbać o bezpieczeństwo pracowników, w jaki sposób analizować i oceniać zagrożenia, jak należy zapobiegać wypadkom w zakładach pracy oraz usuwać ich skutki. Nauczymy Cię również przewidywania potencjalnych zagrożeń na terenie zakładu pracy. Nasi wyspecjalizowani w tej dziedzinie wykładowcy zapoznają Cię z budową maszyn oraz podstawami toksykologii. Nauczymy Cię, jak należy opracowywać wewnętrzne zarządzenia, regulaminy i ogólne instrukcje dotyczące BHP oraz na co zwrócić uwagę przy opiniowaniu instrukcji szczegółowych. Nauczymy Cię nadzorować warunki pracy i przeprowadzać ich systematyczne kontrole. Zapoznamy Cię również z procedurami dokonywania oceny ryzyka zawodowego związanego z wykonywaniem określonych prac. Dowiesz się też, jak szkolić pracowników w zakresie BHP.

Zdobywając odpowiednie uprawnienia, możesz pracować jako specjalista w każdej, wybranej przez siebie firmie, ponieważ szkolenia BHP dla każdego nowego pracownika są obowiązkowe. Stałe zatrudnienie znajdziesz również w instytucjach, które zatrudniają ponad 100 osób. Czeka na Ciebie praca w takich instytucjach jak: Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna czy Urząd Dozoru Technicznego. Możesz także otworzyć własną działalność w tym zakresie.

Szkolny plan nauczania
Policealnej Szkoły Kwalifikacji Zawodowych Zacisze

Zawód: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy 325502
Przedmiot semestr I semestr II Razem